+370 698 00979
Susisiekite
Paieška
Ieškoti!
Detali paieška
 
Gamintojai
 

Sunkvežimių SCANIA diagnostinė įranga - Scania VCI2

Kaina (be PVM): 2,316.96 € 1,563.95 €
Ar turime: Taip
Modelis: SCANIA Truck diagnostic - Scania VCI2
Vidutinis įvertinimas: Kol kas nevertintas

kiekis: Į krepšelį

Diagnostika,Scania VCI2 - profesionali, dylerinė dignostika,naudojama kartu su Scania Diagnosis and Programmer 3 (SDP3) programine įranga Scania sunkvežimiams ir autobusams gedimų nustatymui, pašalinimui.

Sunkvežimių SCANIA diagnostinė įranga - Scania VCI2

 

Diagnostika,Scania VCI2 - profesionali, dylerinė dignostika,naudojama kartu su Scania Diagnosis and Programmer 3 (SDP3) programine įranga Scania sunkvežimiams ir autobusams gedimų nustatymui, pašalinimui. Scania VCI2 diagnostika dėka pastovių programinės įrangos atnaujinimų gali dirbti su naujausiais Scania modeliais, per CAN tinklo jungtį. Scania VCI2 diagnostikos įrenginį naudoja visi specializuoti Scania dyleriniai aptarnavimo centrai. Scania VCI2 diagnostika, tai galinga sistema, kurios pagalba galėsite ne tik diagnozuoti visu modelių Scania sunkvežimius, autobusus ir kitos paskirties transorto priemonių, elektros, hidraulikos, pneumosistemas,bet ir jas kalibruoti ir atnaujinti jų programinę įrangą.

Savybės

 • Transporto sistemos pavadinimas ir versija;
 • Galimybė išsaugoti gedimų kodus, pateikiami korekcinių veiksmų aprašai. Numatyta trynimo funkcija;
 • Konfigūracijų ir nustatymų valdymo blokas;
 • Informacija apie elektros komponentus ir jų vietą;
 • Įvesties ir išvesties signalai;
 • Komponentų aktyvinimas;
 • Atsarginių dalių programavimas;
 • Grandys. Kiekvienoje grandyje yra schema, kurioje aiškiai matyti, kaip grandyse yra įgyvendinamos atitinkamos transporto priemonės valdymo funkcijos;
 • Važiuoklės duomenys. Transporto priemonė suteikia programos aprašymą apie save ir kaip ji sukonfigūruota;
 • Vartotojo funkcijos. Siekiant patenkinti paslaugų rinkos reikalavimus dirbti efektyviau, yra galimybė išspręsti naudojant vartotojo funkcijas, pavyzdžiui: kelionių valdymą.

Naudojant programą, reikia kompiuterio USB rakto ir VCI2. Šie komponentai turi atitikti taikomus sistemos reikalavimus, kad programa veiktų teisingai.

Prijungus VCI2 prie kompiuterio, kuriame yra įdiegta programinė įranga SDP3, galite gauti visą informaciją apie VCI2. Tai veikia nepriklausomai nuo to, ar VCI2 yra prijungtas prie transporto priemonės, ar ne.

VCI2 prietaisas palaiko P, G, R, T serijos sunkvezimius  ir K, N serijos autobusus, taip pat kitas transporto priemones su Scania varikliais.

Palaikomos kalbos: anglų, vokiečių, ispanų, prancūzų, japonų, olandų, lenkų, portugalų, švedų, norvegų, suomių, turkų, italų, čekų, rusų, kinų. 

Sistemos transporto priemonės remiamų SDP3 rinkinį sudaro:

 • Diagnostinis prietaisas  
 • USB donglas 
 • Krepšelis

Parsisiųsti:

SDP3 Vartotojo instrukcija

Gamyklos remiamos konversijos

SDP3 programinės įrangos komentarai

Elektroninio valdymo bloko ryšio gedimai.

Scania VCI2 diagnostikos programinė įranga SPD3, palaiko naujausias P, R, T serijos ir K,N industrinius ir jūrinius vidaus degimo variklius.

Parašykite atsiliepimą
Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą: