+370 698 00979
Susisiekite
Paieška
Ieškoti!
Detali paieška
 
Gamintojai
 

Garantija ir grąžinimo sąlygos

Vartotojų įsigytų prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis Lietuvos Respublikos civiliniu kodeksu, 2001 m. rugpjūčio 17 d. LR ūkio ministro įsakymu Nr. 258 „Dėl daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones taisyklių patvirtinimo“, 2001 m. birželio 29 d. LR ūkio ministro įsakymu Nr. 217 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“.

1. Vartotojas turi teisę atsisakyti prekės pirkimo ir pardavimo sutarties, pranešdamas raštu apie tai pardavėjui per 7 darbo dienas nuo daikto pristatymo, šiomis sąlygomis:

1.1 Pirkėjas turi teisę atsisakyti prekių pirkimo ir pardavimo sutarties tik tuo atveju, jeigu prekė yra kokybiška (t.y. nebuvo sugadinta) ir iš esmės nepasikeitė jos išvaizda (prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, nelaikomi esminiais prekės išvaizdos pakeitimais);

1.2  Pardavėjui gavus raštišką pranešimą apie pirkimo ir pardavimo sutarties atsisakymą, prekės bus grąžintos pardavėjo sąskaita per 15 dienų nuo pranešimo gavimo.

1.3 Pardavėjui gavus grąžinamas prekes ir įvertinus jų kokybę, per 15 dienų nuo raštiško pranešimo apie pirkimo ir pardavimo sutarties atsisakymą gavimo, bus   grąžinta prekės kaina ir prekės pristatymo išlaidos) Jeigu grąžinama tik dalis pirktų prekių, pristatymo išlaidos grąžinamos nebus.

1.4 Pirkėjas negali pasinaudoti 1 punkte nustatyta teise atsisakyti prekės pirkimo ir pardavimo sutarties, jeigu sutartis sudaryta dėl: garso ir vaizdo kūrinių ir fonogramų bet kokiose vaizdo ir garso laikmenose, kompiuterinių programų pardavimo (jei Pirkėjas pažeidė pakuotės apsaugas), laikraščių, žurnalų ar kitų periodinių leidinių pardavimo;

1.5 Prekės grąžinamos originalioje prekės ir siuntos pakuotėje (su instrukcija ir garantiniu talonu, jei jie buvo pateikti su preke). Grąžinant būtina originali sąskaita faktūra, kurią gaunate pirkdami, bei ranka pildyta ir pasirašyta grąžinimo forma, kur reikia nurodyti grąžinimo priežastį. El. parduotuvės grąžinimo formą galite rasti čia.

2. Jeigu pristatyta prekė neatitinka kokybės reikalavimų, arba Pirkėjui (vartotojui) nepatinka įsigytos prekės forma, dydis, spalva, modelis ar komplektacija, išskyrus teisės aktuose nurodytas prekes, kurių Pirkėjas neturi teisės grąžinti dėl to, kad šiam nepatinka prekės forma, dydis, spalva, modelis ar komplektiškumas) Pirkėjas gali kreiptis į artimiausią įrangos gamintojo Garantinės priežiūros skyrių. Prekė, kuri Pirkėjui (vartotojui) nepatinka dėl jos formos, dydžio, spalvos, modelio ar komplektiškumo, gali būti pakeista (grąžinta) tik tuo atveju, jei nuo prekės pardavimo dienos nėra praėję daugiau kaip 14 d. Nepriklausomai nuo prekės dydžio ir svorio (įskaitant atvejus, kai prekė sveria daugiau kaip 10 kg) netinkamos kokybės prekę ir/arba prekę, kuri pirkėjui (vartotojui) nepatinka  dėl jos formos, dydžio, spalvos, modelio ar komplektacijos, kokybei įvertinti, keisti, taisyti ar grąžinti veža Pirkėjas.